תילא גניסיפידא ררוטקסנוק החנה 70%
בלה בלה לבה געחדלך 80% רוצו לקנות
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר
gorelik logo
article

נזילות אינסטלציה

מי מאיתנו לא תופס את הראש ברגע שהוא מתחיל לשמוע את הברז מטפטף , הסיפון מתחת לכיור נוזל או אפילו פיצוץ של צינור מים. במאמר זה אנו נעבור על בעיות אינסטלציה הכי נפוצות בבית על מנת שנוכל לטפל בהם בצורה מקצועית ויעילה לבד בלי איש מקצוע.

  1. נזילות בברזים : נתחיל באבחון האם הברז מותקן על השיש או מהקיר, כמובן זה לא משנה אם הברז במטבח או בשרותים. 

ברז פרח 900522 רותם חמת משלוח חינם! לקנות בחנות המקוונת: מחירים ברזים ברז  פרח 900522 רותם חמת משלוח חינם! - תגובות וביקורות, תמונות ומאפיינים. השוו  הצעות בחנויות מקוונות ב- izzi.co.il

אם הברז מותקן על השיש מקור הנזילה יכול להגיע מכמה גורמים 

א. נזילה מהידית משמע שהראש ברז מתחת לידית הפסיק לתפקד והאבנית הרסה אותו. פעולה ראשונה היא נוציא את הסימון של המים חמים \ קרים לאחר מכן בעזרת מפתח אלן ( כול סט אלן יתאים ) נשחרר את הבורג שמחזיק את הידית ונמשוך את הידית החוצה, כ\לאחר שהוצאנו את הידית נראה  את הראש ברז שיושב בתוך הברז על מנת להחליף אותו נוציא את השיבה סוגרת אותו ונשלוף את הראש ברז החוצה ונחליף בחדש, ונעבור על כול התהליך הפוך על מנת לסגור וסימנו.
ב. נזילה מבסיס הברז
מתחת לברז ישנם שני צינורות אחד מוביל את המים הקרים והשני מוביל את המים החמים לברז מהקיר. 
לכן אם נראה נזילה מתחת לברז מטפטף כלפי מטה כלומר צריך להחליף את אחד הצינורות הנוזלים ( טיפ ממני תחליפו את 2 הצינורות ביחד תמיד ) .
ג. נזילה מבסיס הפיה \ קצה של הפיה 
אם נראה נזילה מבסיס הברז כמו בתמונה הפתרון הוא מאוד פשוט וקל , אנו נבריג החוצה את הפיה של הברז ופוט נחליף לחדש ובזה שימנו את התיקון. 
אם הנזילה מגיע מהקצה של הברז מאיפה יוצאים המים, אנו צריכים להחליף את הפרלטור ( או בשפה יותר פשוטה " מאיפה שיוצאים המים " ). גם פה צריך להבריג החוצה את הפרלטור ולהחליף לחדש, לשיים לב האם ההברגה היא פנימית או חיצונית.

ברז מטבח מהקיר 302815

עם הברז מותקן מהקיר יכולים להיות מספר תקלות
א. מקור הנזילה מגיע מהחיבור של הברז לקיר, אנו נראה טיפות ובריחת מים על הקיר. 
יכולים להיות מספר הסברים לתקלה זאת או שהברז לא הורכב כמו שצריך ולא באופן שווה וישר ועל מנת לתקן את זה פשוט צריך להוריד את הברז מהקיר ולחבר מחדש כאשר ההתקנה הנכונה תהיה לסובב כול צד שמחברים לקיר קצת וככה נחבר אותו באופן שווה בצד ימין ושמאל ולא יהיה שום נזילה. 
ב. החלפת ראש ברז כמו בסעיף מקודם .
ג. החלפת הפיה תתבצע  באופן דומה לברז פרח.נזילה בסיפון מטבח \ אמבטיה
כמה פעמים קרה לכם שפתחתם את הארון מטבח \ אמבטיה וזיהיתם נזילה מים מהסיפון. 

בדרך כלל היתם כבר מחפשים טלפון של איטנסטלטור שיבוא לתקן את התקלה.
לא משנה מאיזה חלק של הסיפון הנזילה מגיע, כיום בכול חנות עשה זאת באצמך ישש סט גומיות לסיפון, לכן פשוט נחליף את הגומיות בסיפון ונרקיב בחזרה וזהו הנזילה תוקנה בהצלחה.

סיפון מטבח בודד 2" לכיור התקנה תחתונה ישראלי חוליות

  1. איטום נזילות בקירות הבית וקירות חיצונים:

במקרה של נזילה בקירות לדוגמא בתיקרה או בקיר שמחבר בין חדר אמבטיה לחדר שינה זיהוי התקלה אמור להיות קל ומידי. כול נזילה בקיר אפשר פשוט לראות בעין החלק הקשה באמת זה לזהות מאיפה הנזילה מגיעה, כלומר יכול להיות שיהיה רטיבות על הקיר שבעצם מקור הבעיה הוא בכלל בתקרה. עוד בעיה מאוד מסוכנת ולא נעימה זה שעם הרטיבות מגיע העובש

 

לשיתוף הכתבה:

עשוי לעניין אותך

לשיתוף הכתבה:

כתבות אחרונות

article

נזילות אינסטלציה

מי מאיתנו לא תופס את הראש ברגע שהוא מתחיל לשמוע את הברז מטפטף , הסיפון מתחת לכיור נוזל או אפילו פיצוץ של צינור מים. במאמר זה אנו נעבור על בעיות אינסטלציה הכי נפוצות בבית על מנת שנוכל לטפל בהם בצורה מקצועית ויעילה לבד בלי איש

קרא עוד...

נתקלת בבעיה?

בואו נדבר!

נתקלת בבעיה?

בואו נדבר!